Рекомендації на Вчитель року-2018 | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Рекомендації на Вчитель року-2018

 1. Мовою Конкурсу є державна мова. Допускається використання іноземної мови у номінації «Німецька мова».
 2. Участь вчителів у Конкурсі здійснюється на добровільних засадах. Учасниками Конкурсу можуть бути педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи, стаж педагогічної роботи яких не менше 5 років.

У Конкурсі на загальних умовах можуть брати участь викладачі загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

 1. Для участі у Конкурсі вчителям необхідно у період з 01 по 22 жовтня 2017 року зареєструватися на платформі Конкурсу (https://aka.ms/teacheroftheyear2018), створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому обов’язково розмітити відеорезюме (до 5 хв.), висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність; за бажанням можуть бути розміщені матеріали з досвіду роботи (відео та розробки уроків, позаурочних заходів, презентації, дидактичні матеріали тощо).

Реєстраційна форма для ознайомлення та орієнтовний план відеорезюме додаються.

 1. У другому (обласному) турі Конкурсу беруть участь переможці першого туру.
 2. Відповідні оргкомітети першого туру Конкурсу до 26 січня 2018 року надсилають на електронну адресу: vmzo@ukr.net та в паперовому варіанті до комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради
  (м. Житомир, вул. Михайлівська, 15, каб. № 22):
 • копію рейтингового листа першого туру Конкурсу;
 • заяву учасника другого (обласного) туру Конкурсу написану власноруч. Зразок заяви додається;
 • згоду учасника другого (обласного) туру Конкурсу на обробку персональних даних. Зразок згоди додається;
 • висновок міського (районного) методичного об’єднання про педагогічну та методичну діяльність вчителя (обсяг – до 2 сторінок).
 1. Учасники другого (обласного) туру Конкурсу до 15 січня 2018 року надсилають на електронну адресу: vmzo@ukr.net інформаційну картку (зразок картки додається), портретне фото (400 х 400 пікселів).