ДПА | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

ДПА

Державна підсумкова атестація 2016 http://osvita.ua/school/certification/

проводиться у загальноосвітніх навчальних закладах:

  • І ступеня – з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики;
  • ІІ ступеня – з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу у письмовій формі;
  • ІІІ ступеня – з трьох предметів обов’язково для всіх випускників:

5 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з української мови у формі ЗНО;

11 травня в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з математики

або

13 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у формі ЗНО;

20 травня у навчальному закладі – з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки України.

При цьому результати ЗНО зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року.

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації учнів 11-х класів:

Дата 11-А клас 11-Б клас
20.05 Англійська мова Англійська мова
  Голова комісії – Марчук В.С.

Вчитель – Поліщук М.В.

Члени   – Карпенко Л.М.

—  Щесюк Л.П.

Голова комісії – Мислива Т.В.

Вчитель  – Трикуліч Н.С.

Члени  – Яблонська Л.О.

— Бойко С.Б.

 

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації учнів 9-х класів:

Дата 9-А клас 9-Б клас
01.06 Українська мова Українська мова
  Голова комісії – Мельник О.В.

Вчитель – Бистрицька І.Д.

Асистент  – Постернак Л.Я.

Голова комісії – Мислива Т.В.

Вчитель – Марчук В.С.

Асистент   – Заблоцька Г.М.

06.06 Англійська мова Англійська мова
  Голова комісії – Мислива Т.В.

Вчитель – Карпенко Л.М.

Асистент  – Яблонська Л.О.

Голова комісії – Марчук В.С.

Вчитель – Трикуліч Н.С.

Асистент  – Поліщук М.В.

08.06 Математика Математика
  Голова комісії – Марчук В.С.

Вчитель – Климчук О.І.

Асистент – Солопій С.Ю.

Голова комісії – Мислива Т.В.

Вчитель – Климчук О.І.

Асистент – Зіненко В.Р.

 

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації учнів 4-х класів з 12 по 21 травня:

4-А  клас

Українська мова

  1. Голова комісії – Марчук В.С., заступник директора школи по навчально-виховній роботі.
  2. Вчитель –Затилюк Т.С.., вчитель початкових класів.
  3. Асистент – Гудемчук С.А.., вихователь ГПД.

Математика

  1. Голова комісії – Марчук В.С.
  2. Вчитель – Затилюк Т.С.
  3. Асистент – Гудемчук С.А.

Читання

  1. Голова комісії – Марчук В.С.
  2. Вчитель –Затилюк Т.С.
  3. Асистент – Гудемчук С.А.

4-Б  клас

Українська мова

  1. Голова комісії – Марчук В.С., заступник директора школи по навчально-виховній роботі.
  2. Вчитель –Ткачук О.В., вчитель початкових класів.
  3. Асистент – Гвоздецька О.Ф.. вихователь ГПД.

Математика

  1. Голова комісії – Марчук В.С.
  2. Вчитель –Ткачук О.В.
  3. Асистент – Гвоздецька О.Ф.

Читання

  1. Голова комісії – Марчук В.С.
  2. Вчитель –Ткачук О.В.
  3. Асистент – Гвоздецька О.Ф.