Автосправа | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Автосправа

1

Вчитель автосправи : Студзінський Станіслав Францович

2

Майстер практичного водіння: Журбицький Олег Васильович

       Лобзенко Володимир Анатолійович

Автосправа — профільне навчання технологічного напряму має надзвичайно велике значення у сьогоденні. Ще з 1969 року в школі введено предмет з автосправи. Структура організації профільного навчання вирішує загальну проблему — виховання конкурентоспроможної  молодої людини, компетентної особистості, якій притаманні мобільність знань, критичність мислення, а найголовніше — готовність до виконання діяльності в цілому.

Після закінчення навчання 30 юнаків та дівчат отримують свідоцтво про закінчення навчання по підготовці водіїв автотранспортних засобів категорії «В» і «С1».

Для оволодіння навичками їзди у школі в комплексі наявні чотири автомобіля: два автомобіля марки ГАЗ-52 та два автомобіля ВАЗ 210700-20. Випускники, які успішно здали екзамен з автосправи, отримують разом з атестатом про повну загальну середню освіту свідоцтво водія категорії «В» і «С1».

На уроках «Будова автомобіля», «Правила  дорожнього руху», «Основи безпеки дорожнього руху»  використовуються мультимедійні проекти з використанням інформаційно-комп’ютерних технологій та джерел Інтернету.

5

ДО УВАГИ УЧНІВ 10 КЛАСІВ!   

З 1 по 10 вересня проводиться набір на навчання транспортних  засобів  категорій  «В»   та  «С1»

Для   зарахування  на  автосправу  потрібно:

  1. Заява
  2. Паспорт або свідоцтво (копія)
  3. Ідентифікаційний   код (копія).
  4. Медична довідка  (для  допуску до навчання автосправи)
  5. Кольорові  фото ( 3.5 на5  — 2 штуки)

Навчання  проходять  на  базі  нашої   школи.

Звертатися до вчителя автосправи: Студзінського Станіслава Францовича