Про школу | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Про школу

Шановні вчителі, батьки, учні, наші випускники!

Ми раді Вас вітати на нашому офіційному сайті !

IMG_9906

Ласкаво просимо до країни яскравих мрій та творчих звершень!

Наша школа — це велика дружня родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами дітей, де опікуються проблемами дитини і допомагають їх вирішувати, де панує добро і злагода. І для цієї високої мети школа плідно працює над проблемною темою: «Патріотичне виховання – обов’язкова складова гармонійного розвитку особистості».
Кожний наш вчитель постійно збагачує свої професійні надбання, нарощує свій духовний та інтелектуальний потенціал і прагне до особистої самодосконалості, щоб реалізуватися та обрати належну конкурентоспроможну позицію у глобальному інформаційному та полікультурному просторі й гідно відповісти на численні виклики сучасного суспільства.
В Андрушівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 успішно впроваджується багато навчально-виховних проектів, методичні науково-практичні конференції українського рівнів.І ми щиро запрошуємо до співпраці Всіх хто зацікавлений у створенні освітнього закладу нового типу, який забезпечить надання якісних освітніх послуг у формуванні Людини XXI століття — нової генерації успішної та креативної особистості! 
     
На мою думку, школу не можна не любити. Кожен знаходить тут вірних, надійних друзів, які залишаються найкращими на все життя, адже вони-друзі дитинства. Школу не можна не любити й за те, що тут учителі, які виховують нас та дають освіту, що конче потрібно в сучасному світі.
     Безперечно, школа відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку людини. Маленька шестирічна дитина входить до храму науки, цілком, можливо, і не усвідомлюючи, що її чекає, а виходить із нього повністю сформованою особистістю зі стійкими рисами характеру, з чітко визначеними орієнтирами, зі встановленими цілями, яких вона прагне досягти.
      Протягом одинадцяти років дитина багато чого переживає. У першу чергу, вона пізнає цінність дружби. Невідємною частиною цього є наука  допомагати один одному та виручати з біди. Потім — перше кохання, надзвичайно чисте та світле почуття, яке окрилює душу, збагачує її духовними цінностями, робить добрішою, щирішою. Окрім того, вона переживає труднощі. Долання перешкод поєднується з набуттям найважливіших рис, таких як упевненість в собі, наполегливість у досягненні мети, нескоренність духу, незламність волі. І нарешті — перші перемоги, здобуваючи які, кожен учень виробляє в собі почуття працелюбності, а також прагнення досягти чогось у житті, постійно удосконалювати себе.
      Я дякую школі і всім, хто був поруч зі мною за 11 років прекрасного шкільного життя. Для мене рідна школа — НАЙКРАЩА! Її будівля схожа на прекрасний палац із чарівної казки. Старовинні дерева шкільного парку — унікальна окраса рідного міста. Як не милуватися квітучими каштанами весною, червоними горобинами та багряним кленом восени, припорошеними білим снігом  ялицями зимою? Як не любити ставок, у якому відображене чисте, бездонно-блакитне небо, а також квіткові клумби, дбайливо оброблені руками вчителів та учнів.
      Без сумніву, школа — це найсвятіший храм науки,  це друга домівка для кожного з нас. А вчителі, однокласники, інші школярі — це наша друга велика родина. Школа дарує людині роки золотого, незабутнього дитинства. Вони є найкращими в її житті. І ми повинні їх пам ятати.
      Усім випускникам, де б ви не були, у який найвіддаленіший куточок планети не закинула б вас  доля, яку б професію ви не здобули, я бажаю ніколи не забувати стежину до рідної школи. Адже любов до школи поєднується з любов’ю до рідної землі, до неньки України.
Панченко Настя, випускниця 11-Б класу, 2016 року