Олімпіади | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Олімпіади

Протоколи обласних олімпіад

http://www.zippo.net.ua/index.php?page_id=14

2018-2019

           Cписок учнів-переможців ІІ (районного) етапу XIX Міжнародного конкурсу  з  української  мови  імені  Петра  Яцика

  1. Поліщук Анна, уч.4 кл. Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 — 2 місце;
  2. Гайдамака Дарина, уч.4 кл. Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 — 3 місце;
  3. Уманський Андрій, уч. 3 кл. Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. — 2 місце;
  4. Дубовенко Каріна, уч.3 кл. Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 — 3 місце;
  5. Томчук Дмитро, уч.5 кл.  Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 — 2 місце;
  6. Лабунець Аліна, уч. 7 класу Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. — 3 місце.

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіади з російської мови

  1. Костецька Інна, уч. 8 кл. Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- 2 місце;
  2. Сіваковська Альона, уч.10 кл. Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 — 1 місце;
  3. Риженко Олена, уч. 11 кл. Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 — 3 місце.

2017-2018

ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД

Клас Предмет Прізвище, ім’я та по батькові учасника Вчитель Макс к-ть балів Набрано балів Місце Диплом
11 екологія Радчук Каріна Василівна Ульянинська А.В. 75 226,5 2 ІІ
11 біологія Радчук Каріна Василівна Ульянинська А.В. 80 42 3 ІІІ
9 трудове навчання Сафонюк Дмитро Томанович Вох А.В. 110 85 3 ІІІ
7 математика Прохоров Нікіта Миколайович Донець Н. С. 28 5 19-24
9 математика Тарадай Майя Сергіївна Климчук О.І. 35 3 25-31
10 російська мова Розруцька Іванна Ігорівна Щесюк Л.П. 65 11,5 27
11 англійська Рудюк Ірина
Вячеславівна
Карпенко Л.М. 130 74 37-38

2016-2017

ПЕРЕМОЖНИЦЯ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД

 DSC_0034 Колесник

Вадим Валентинович

 Біологія 9  Ульянинська Алла

Вадимвна

ІІІ
 Капіцька Олександра Володимирівна Екологія 11 Ульянинська

Алла

Вадимвна

ІІІ

ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД 

Клас Предмет Прізвище, ім’я та по батькові учасника Вчитель Макс к-ть балів Набрано балів Місце Диплом
9 біологія Колесник Вадим Валентинович Ульянинська Алла Вадимівна 75 37,70 13 3
11 екологія Капіцька Олексана Володимирівна Ульянинська Алла Вадимівна 270 165,5 15-16 3
7 математика Яремчук Данило Васильович Марчук   Тамара Володимирівна 28 2 25-28
9 німецька Колесник Вадим Валентинович Яблонська Людмила Олексіївна 130 49 26
10 німецька Висоцька Вікторія Сергіївна Карпенко Лариса Михайлівна 130 56 27
11 німецька Кулик Сергій Павлович Яблонська Людмила Олексіївна 130 82 22
9 російська ЮзваКарінаСергіївна Щесюк Людмила Павлівна 50 10 40-41
8 хімія Тарадай Майя Сергіївна Коваленко Ірина Степанівна 120 36,00 14

2015-2016

ПЕРЕМОЖНИЦЯ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД

11-ий клас

Панченко Анастасія – І місце з української мови та літератури, німецької та  англійської мов.

ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННИХ ОЛІМПІАД 

8-мі класи

Колесник Вадим – І місце з фізики, біології, ІІ – з історії.

Романенко Дарина – ІІ місце з російської мови. 

9-ті класи

Очитко Сергій  – І місце з математики, правознавства, ІІ — технічної праці, ІІІ — фізика.

Висоцька Вікторія – ІІ місце з обслуговуючої праці.

Рудюк Ірина – ІІІ місце з української мови. 

10-ті класи

Кулик Сергій – І місце з правознавства.

Шликова Дар’я – І місце з екології, біології, ІІ — математика, хімія, ІІІ – фізика.

Зубрицька Іванна – І місце з англійської мови.

Капіцька Олександра – І місце з німецької мови,  ІІІ місце з історії, біології. 

11-ті класи

Панченко Анастасія – І місце з української, російської, німецької, англійської мов,

ІІ – історія.

Нагребельна Дар’я – ІІ  місце з інформаційних технологій, німецької мови.

Яремчук Юлія – ІІ місце з біології.