Конкурс МАН | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Конкурс МАН

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК України (МАН України)

Мала академія наук України — загальнодержавний науково-громадський проект, спрямований на пошук, підтримку, сприяння творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової діяльності школярів. Щорічно відбираються кращі діти, які виявляють здібності до наукової, експериментальної, дослідницької роботи. Вони приймають участь у щорічному загальнонаціональному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проходить в три етапи (район, область, фінал у Києві). На всіх етапах загальнонаціонального конкурсу-захисту приймають участь близько 100 000 школярів-старшокласників, а до фіналу виходять лише 1000 кращих. Як сам конкурс, так і вся діяльність Малої академії структурована за 6 науковими відділеннями, що включають в себе 40 секцій за майже всіма науковими напрямками.

Нормативна база:http://zhytomyr.man.gov.ua/baza/

Підсумки конкурсу:http://zhytomyr.man.gov.ua/zakhody/Pidsumki/page

УЧАСНИКИ МАНУ 2019

з\п

Прізвище, ім’я,по батькові учня Клас Наукове відділення Секція Тема роботи

учня

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя Бали та місце
1. Кащенко Валентин Володимирович 11 Зарубіжна література Літературознавство фольклористика та мистецтвознавство Українсько-інонаціональні літературні зв’язки Щесюк Людмила Павлівна  
2. Яремчук Данило Васильович Англійська мова Мовознавство Стилістичні особливості англомовних рекламних текстів у мережі Інтернет Карпенко Лариса Михайлівна  
3. Вальчук Андрій Олегович 10 Математика Математика Дослідження певного періоду історії математиків Климчук Олег Іванович

УЧАСНИКИ МАНУ 2018

http://ocnttum.zt.sch.in.ua/zahodi/rezuljtati_zahodiv/

Гринь Інна Вікторівна — 11 кл. наукове відділення — «Екології та аграрних наук«, секція — «Ветеринарія та зоотехнія», тема — «Вплив кочового та стаціонарного  утримання бджолиних сімей на їх продуктивності», керівник — Коваленко Ірина Степанівна вч.хімії (20,66-9,00-30,66=60,33)

Баданін Віталій Олегович — 11 кл. наукове відділення — «МОВОЗНАВСТВО«, секція — «Англійська мова», тема — «Метафоризація концепту»LOVE в англомовних піснях , керівник — Ляшук Олена Степанівна., вч. англійської та німецької мови (20,17-6,13-27,67=53,97).

Колесник Вадим Валентинович — 10 кл. наукове відділення — «МАТЕМАТИКА», секція — «Математика», тема — «Деякі способи простих обрахунків», керівник -Донець Надя Сергіївна., вч.математики (17,83-3,00-27,99=48,82).

Балюк Віктор Олександрович — 10 кл. наукове відділення — «ІСТОРІЯ», секція — «Історичне краєзнавство», тема — «Культурно-освітня та меценатська діяльність родини Терещенків на Андрушівщині» , керівник — Мельник Олександр Вадимович., вч.історії (18,34-5,00-19,00=42,34).

УЧАСНИКИ МАНУ 2017

Горкун Назарій — 10 кл. наукове відділення — «Наук про Землю», секція — «Географія та ландшафствознавство», тема — , керівник — Дешевенький Є.А.вч.георафії (66,83)

Репецький Артем — 11 кл. наукове відділення — «Компьютер науки», секція — «Web-дизайн», тема — , керівник — Солопій С.Ю., вч.інформатики (53,17)

Кондратюк Назарій 10 кл.- наукове відділення — «Історія», секція — «Історія України», тема — , керівник — Маркіна Т.М., вч.історії (43,84).

Радчук Каріна 10 кл.наукове відділення — «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секція — «Зарубіжна література», тема — , керівник — Галецька Н.І., вч.зарубіжної літератури (36,07)

УЧАСНИКИ МАНУ 2016

Аханова Анастасія Володимирівна –10 кл.,наукове відділення — «Екології та аграрних наук»,секція – «Агрономія», тема –,  керівник – Ульянинська Алла Вадимівна, вчитель біології(76,17 балів )

Кулик Сергій Павлович – 10 кл.,наукове відділення — «Історії»,секція – «Історичне краєзнавство», тема – , керівник Мельник Олександр Вадимович, вчитель історії (61 бала)

Рудюк Ірина В’ячеславівна– 9 кл.,наукове відділення — «Екології та аграрних науки»,секція – «Охорона довкілля та раціональне природокористування», тема — , керівник – Ульянинська Алла Вадимівна, вчитель біології (41,50 бала)

УЧАСНИКИ МАНУ 2015

Панченко Анастасія Олегівна– 10 кл.,наукове відділення — «Мовознавство»,секція – «Англійська мова», тема роботи– «Метакомунікативні структури як прояв мовної поведінки в сучасній англійській мові на прикладі сімейних кінофільмів»,керівник – Трикуліч Наталія Сергіївна, вчитель англійської та німецької мови. (80,10 бала)

Рогаль Наталія Володимрівна — 11 кл. наукове відділення – «Наука про Землю», секція — «Географія та ландшафтознавство», тема роботи – «Трудові ресурси Андрушівського району», керівник – Ляшевський Євгеній Анатолійович вчитель географії.(75,51 бала)

Балюк Богдан Олександрович — 11 кл. наукове відділення – «Комп’ютерні науки», секція – «Internet-технології та Web-дизайн», тема роботи – «Використання Web-технологій при створенні сайту», керівник —  Солопій Світлана Юріївна, вчитель інформатики. (67,66 бала)