Медалісти | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Медалісти

1947 рік

Меншинець Євгенія Миколаївна – золота медаль

1955 рік

Золота медаль

  1. Новіков Володимир Семенович
  2. Хвостова Ріта Андріївна
  3. Тулубінська Тамара Едуардівна

Срібна медаль

  1. Поліщук Надія Миколаївна
  2. Андрійчук Петро Андрійович
  3. Мовчан Жанна Григорівна
  4. Остапенко Дмитро Павлович
  5. Чорнобиль Леонід Тодосович
  6. Люшко Лідія Юхимівна

1956 рік

Золота медаль

  1. Мальований Юрій Іванович
  2. Семенюк Галина Гнатівна
  3. Хвостов Вітольд Андрійович

Срібна медаль

  1. Шевченко Роальд Олександрович
  2. Ляшенко Ігор Миколайович
  3. Тихонов Євген Олександрович

1957 рік

Золота медаль

  1. Тепленко Руслана Іванівна
  2. Артеменко Валентина Вікторівна

Срібна медаль

  1. Марущак Ольга Павлівна
  2. Ровінська Аріна Юріївна
  3. Новиков Анатолій Семенович

1958 рік

Золота медаль

  1. Зануда Едуард Андрійович
  2. Лізунова Лариса Юріївна
  3. Смирнова Людмила Бенедівна

Срібна медаль

  1. Парфенюк Надія Федорівна
  2. Парфенюк Людмила Федорівна
  3. Капицький Ярослав Іванович
  4. Курманович Людмила Леонідівна
  5. Кульцевич Людмила Іванівна
  6. Хомяк Марія Володимирівна
  7. Пастовенська Надія Миколаївна
  8. Климчук Алла Олександрівна

1959 рік

Золота медаль: Марянчик Таміла Григорівна

Срібна медаль

  1. Бойко Юрій Павлович
  2. Поліщук Ольга Іванівна

1960 рік

Золота медаль: Шинкарук Раїса Володимирівна

Срібна медаль: Кучерова Валентина Володимирівна

1961 рік

Золота медаль: Мирончук Аліса Петрівна

Срібна медаль

  1. Коваленко Валентина Олексіївна
  2. Нерубенко Лариса Іванівна

1963 рік

Золота медаль

  1. Муж Анелія Петрівна
  2. Пашкова Надія Андріївна
  3. Гуц Валентина Максимівна

Срібна медаль

  1. Рудюк Тетяна Андріївна
  2. Антонюк Алла Миколаївна
  3. Семенюк Зінаїда Петрівна
  4. Цимбалюк Лариса

1964 рік

Золота медаль

  1. Грицик Людмила Василівна
  2. Дяченко Володимир Павлович
  3. Зіневич Ніна Анатоліївна
  4. Лев Борис Самійлович
  5. Плішко Галина Ілларіонівна
  6. Сіянчук Валентина Іванівна
  7. Хмільовський Леонід Дмитрович
  8. Кравченко Любов Дмитрівна
  9. Уманець Людмила Михайлівна
  10. Климчук Анатолій Олександрович

Срібна медаль

  1. Коваленко Юрій Олексійович
  2. Носов Вячеслав Васильович

1965 рік

Золота медаль: Данильчук Віталій Іванович

Срібна медаль

  1. Андрійчук Валентина Василівна
  2. Опанасюк Ада Сергіївна
  3. Колосов Юрій Петрович
  4. Ткачук Ольга Яківна
  5. Фесенко Віталій Іванович

1966 рік

Золота медаль

  1. Дегтярова Софа Борисівна
  2. Ковтун Любов Миколаївна
  3. Курята Зоя Робертівна
  4. Мочаліна Любов Григорівна
  5. Уманець Надія Михайлівна
  6. Храпоткіна Галина Борисівна
  7. Кравченко Олена Дмитрівна
  8. Тарасова Валентина Миколаївна
  9. Бальшина Зоя Михайлівна
  10. Дебой Валентина Семенівна
  11. Лялюшко Регіна Миколаївна
  12. Стерленко Майя Кирилівна
  13. Фесенко Валентина Іванівна
  14. Савчук Людвина Опанасівна
  15. Лещенко Галина Мусіївна

Срібна медаль

  1. Загоруйко Ірина Володимирівна
  2. Музичук Микола Григорович
  3. Шпитальська Любов Миколаївна
  4. Чужак Вікторія Дмитрівна
  5. Опанасюк Тетяна Олександрівна
  6. Шимко Марія Петрівна

1967 рік

Золота медаль

  1. Варгалюк Віктор Федорович
  2. Зубрицька Ніна Львівна
  3. Репринцев Володимир Федорович
  4. Солопій Валентина Михайлівна
  5. Нарбут Сергій Ромуальдович

Срібна медаль

  1. Ємець Віктор Валентинович
  2. Ткачук Еля Яківна
  3. Андрушко Віра Анатоліївна

1968 рік

Золота медаль

  1. Лоханська Ніна Йосипівна
  2. Шавло Олег Дмитрович
  3. Солопій Ольга Михайлівна

Срібна медаль

  1. Казанцев Валерій Микитович
  2. Боровик Валентина Василівна
  3. Горняк Ніна Григорівна
  4. Волинець Тамара Миколаївна

1969 рік

Золота медаль

  1. Ліфшиць Олександр Якович
  2. Співак Володимир Миколайович

1970 рік

Золота медаль

  1. Вінціславська Галина Іванівна
  2. Шинкарук Людмила Володимирівна

1971 рік

Золота медаль

  1. Ковтун Іван Миколайович
  2. Колесник Ліна Миколаївна
  3. Загоруйко Наталія Володимирівна
  4. Медведовська Світлана Миколаївна

1971 рік

Золота медаль

  1. Дегтярьова Раїса Борисівна
  2. Лоханська Вікторія Йосипівна
  3. Петлик Галина Михайлівна
  4. Пріван Михайло Володимирович

1973 рік

Золота медаль

  1. Богайчук Володимир Олександрович
  2. Ємець Тетяна Валентинівна
  3. Коваль Леонід Леонідович
  4. Савчук Галина Євгеніївна
  5. Співак Віктор Миколайович

1974 рік

Золота медаль

  1. Кутирженко Олена Костянтинівна
  2. Горкун Олена Павлівна
  3. Ліщук Валентина Олегівна
  4. Дмитрук Людмила Павлівна

1975 рік

Золота медаль

  1. Михальчук Іван Анатолійович
  2. Кушніренко Зінаїда Василівна
  3. Українець Світлана Володимирівна

1976 рік

Золота медаль

  1. Кулик Наталія Андріївна
  2. Левченко Людмила Василівна
  3. Півторацька Людмила Олександрівна
  4. Семенова Наталія Михайлівна
  5. Яцюк Світлана  Модестівна
  6. Андіонова Ольга Олегівна

1977 рік

Золота медаль

  1. Поліщук Анатолій Аркадійович
  2. Бортнік Валентина Іванівна
  3. Кондратюк Наталія Дмитрівна
  4. Пріван Яніна Володимирівна
  5. Романюков Віктор Григорович
  6. Кривенко Світлана Анатоліївна
  7. Тихончук Юлія Михайлівна

1979 рік

Золота медаль

  1. Вальчук Людмила Петрівна
  2. Данильчук Ірина Іванівна
  3. Капіцький Юрій Євгенійович
  4. Недашківська Наталія Володимирівна
  5. Павлушко Наталія Леонідівна

1980 рік

Золота медаль

  1. Колодніцька Людмила Альбінівна
  2. Савіцька Тетяна Василівна

1981 рік

Золота медаль

  1. Вишневський Віктор Степанович
  2. Никипорець Галина Кузьмівна
  3. Пастовенська Оксана Євгеніївна
  4. Виничук Юрій Володимирович
  5. Міщеряков Ігор Володимирович

1982 рік

Золота медаль

  1. Олексюк Тетяна Антонівна
  2. Буланчук Олег Миколайович
  3. Панченко Таміла Валентинівна
  4. Солопій Любов Григорівна
  5. Семенюк  Світлана Антонівна

1983 рік

Золота медаль

      1.Шиманська Ірина Леонідівна

  1. Бирко Тамара Миколаївна
  2. Любченко Юрій Гаррійович
  3. Кравчук Людмила Валентинівна

1984 рік

Золота медаль

  1. Ірклієнко Юрій Петрович
  2. Климчук Олег Іванович
  3. Остапенко Світлана Борисівна
  4. Пташник Олег Володимирович
  5. Захлібний Василь Іванович
  6. Заїнчківська Алла Віталіївна

1985 рік

Золота медаль

  1. Король Іван Андрійович
  2. Кукурудза Ігор Миколайович
  3. Святюк Євгеній Петрович
  4. Сидоренко Юрій Михайлович
  5. Любченко Павло Гаррійович
  6. Хобер Сергій Валентинович

1986 рік

Золота медаль

  1. Антонець Лариса Олександрівна
  2. Годік Аліна Марківна
  3. Капусняк Оксана Володимирівна
  4. Лісова Олена Володимирівна
  5. Попіль Олександр Казимирович

Срібна медаль: Савальчук Володимир Анатолійович

1987 рік

Золота медаль

  1. Виничук Тарас Володимирович
  2. Ваколюк Олег Євгенович

Срібна медаль

  1. Кондратюк Юрій Олександрович
  2. Олексюк Майя Миколаївна
  3. Тарасенко Андрій Ігоревич
  4. Гайдай Сергій Дмитрович

1988 рік

Золота медаль

  1. Боровська Олена Миколаївна
  2. Жуковська Тетяна Станіславівна
  3. Зільбан Інна Михайлівна
  4. Лукянчук Лариса Олександрівна

Срібна медаль

  1. Сокольчук Світлана Анатоліївна
  2. Рудич Тетяна Юріївна
  3. Галушко Лілія Василівна

1989 рік

Золота медаль

  1. Родзінський Олександр Миколайович
  2. Георгіца Алла Миколаївна
  3. Малівська Наталія Олександрівна

Срібна медаль

  1. Варгалюк Володимир Володимирович
  2. Пархомець Наталія Петрівна
  3. Степаненко Тетяна Миколаївна
  4. Хобер Руслана Валентинівна
  5. Петренко Інна Борисівна
  6. Пташник Діана Володимирівна

1990 рік

Золота медаль

  1. Арсеньєва Ірина Володимирівна
  2. Войтенко Леся Василівна
  3. Мінькова Валентина Леонідівна
  4. Симон Таналія Віталіївна
  5. Веровчук Марія Михайлівна
  6. Мірсалімова Ірина Миколаївна
  7. Рудюк Тетяна Борисівна
  8. Шаламай Людмила Володимирівна
  9. Юрченко Оксана Олександрівна

Срібна медаль

  1. Зіневич Віктор Августович
  2. Погоріла Любов Василівна
  3. Погорілий Микола Юрійович
  4. Кайзер Любов Вікторівна
  5. Мислива Тамара Миколаївна

1991 рік

Золота медаль

  1. Жуковська Наталія Станіславівна
  2. Когтєва Оксана Юріївна
  3. Суходольська Олена Євгеніївна

Срібна медаль

  1. Калінчук Алла Володимирівна
  2. Виничук Олеся Борисівна
  3. Чудовська Тетяна Миколаївна

1992 рік

Золота медаль

  1. Симон Олена Віталіївна
  2. Гербич Галина Вікторівна
  3. Дворецька Наталія Олександрівна
  4. Олексюк Алла Миколаївна
  5. Рожко Марина Анатоліївна

Срібна медаль

  1. Кондратюк Оксана Олександрівна
  2. Круківська Аліна Станіславівна
  3. Логвінова Олена Миколаївна
  4. Гайдай Олександр Дмитрович
  5. Левченко Ольга Петрівна
  6. Побережна Тетяна Анатоліївна
  7. Шмайдюк Наталія Вячеславівна
  8. Черненко Олександр Аркадійович
  9. Багреєєва Олена Вікторівна

1993 рік

Золота медаль

1.Гарастівська Ірина Володимирівна

2.Ульянинська Тетяна Василівна

  1. Карпенко Світлана Юріївна
  2. Монастирська Ольга Миколаївна
  3. Багреєєва Оксана Борисівна
  4. Кондратюк Надія Олександрівна
  5. Метельська Світлана Леонідівна
  6. Стеценко Ніна Петрівна

Срібна медаль: Максимець Світлана Олександрівна

1994 рік

Золота медаль

  1. Павлюк Олена Андріївна
  2. Прунчак Леся Василівна
  3. Поліщук Валентина Миколаївна
  4. Роговченко Олексій Володимирович

1995 рік

Золота медаль

  1. Веровчук Людмила Михайлівна
  2. Монастирська Юліана Миколаївна
  3. Шумська Аліна Вікторівна
  4. Коваль Тетяна Григорівна

Срібна медаль

  1. Кармазіна Леся Юріївна
  2. Романський Богдан Олександрович
  3. Берладин Інна Вікторівна

1996 рік

Золота медаль

  1. Роздзінська Оксана Володимирівна
  2. Соболюк Людмила Михайлівна
  3. Буряк Лариса Іванівна
  4. Козловець Руслана Анатоліївна

1997 рік

Золота медаль

  1. Роговченко Олександр Володимирович
  2. Гришкова Марина Олександрівна
  3. Дисак Олеся Степанівна
  4. Марчук Наталія Михайлівна
  5. Павловська Олена Леонідівна
  6. Сергеєєва Тетяна Леонідівна
  7. Соболюк Тетяна Михайлівна

Срібна медаль

  1. Денисюк Ірина Олегівна
  2. Парфенюк Олена Олегівна
  3. Яневич Аліна Володимирівна
  4. Козачок Олена Михайлівна
  5. Мельник Олексій Петрович
  6. Поліщук Анатолій Миколайович

1998 рік

Золота медаль

  1. Дорогова Тетяна Олегівна
  2. Вовк Володимир Васильович
  3. Галич Сергій Миколайович
  4. Козловець Алла Анатоліївна
  5. Савіцька Леся Вікторівна
  6. Остафійчук Катерина Вікторівна
  7. Юзьвак Олег Олександрович

1999 рік

Золота медаль

  1. Прокофєва Леся Володимирівна
  2. Бирко Іван Анатолійович

Срібна медаль

  1. Кондратюк Олександр Олексійович
  2. Присяжнюк Аліна Михайлівна
  3. Кравченко Олена Валентинівна
  4. Лукомський Олександр Михайлович
  5. Андрійчук Ірина Анатоліївна
  6. Прокофєв Богдан Іванович

2000 рік

Золота медаль

  1. Бондарчук Володимир Володимирович
  2. Добровольська Наталія Володимирівна
  3. Мислива Наталія Анатоліївна
  4. Олексюк Роман Юрійович
  5. Михальчук Ігор Олександрович
  6. Стельмах Михайло Володимирович

Срібна медаль

  1. Кутень Наталія Володимирівна
  2. Перетятько Віталій Євгенійович
  3. Алексійчук Ігор Степанолвич

2001 рік

Золота медаль

  1. Веселов Іван Миколайович
  2. Довжук Роман Миколайович
  3. Коваленко Олеся Віталіїївна
  4. Пташник Тетяна Володимирівна
  5. Гарастовська Наталія Володимирівна
  6. Савенко Олександр Юрійович
  7. Юзьвак Оксана Василівна
  8. Яблонська Тетяна Володимирівна
  9. Бачинська Сюзана Владиславівна
  10. Лунін Людмила Леонідівна

Срібна медаль

  1. Хоменко Оксана Олегівна
  2. Пасічник Володимир Сергійович
  3. Цвігун Оксана Володимирівна
  4. Супруненко Олена Юріївна

2002 рік

Золота медаль

  1. Яневич Юрій Володимирович
  2. Кондратюк Людмила Олексіївна
  3. Кравченко Ірина Олександрівна
  4. Сівкович Ганна Володимирівна
  5. Солопій Віта Володимирівна
  6. Ющинська Світлана Юріївна

Срібна медаль

  1. Гайдучок Ольга Василівна
  2. Пасічник Олександр Сергійович
  3. Кобилянський Костянтин Миколайович
  4. Мислива Тетяна Анатоліївна
  5. Ляшук Дмитро Миколайович
  6. Толкач Андрій Олександрович
  7. Шпаківська Ірина Валеріївна

2003 рік

Золота медаль

  1. Захарчук Андрій Валерійович
  2. Лугацька Ольга Анатоліївна
  3. Рудич Ірина Юріївна
  4. Смолінський Руслан Петрович

Срібна медаль: Поліщук Наталія Володимирівна

2004 рік

Золота медаль

  1. Дисак Олена Степанівна
  2. Заблоцький Сергій Юрійович
  3. Рокітенець Юрій  Володимирович
  4. Солопій Іван Володимирович
  5. Шаламай Володимир Сергійович
  6. Шкроб Марія Олександрівна
  7. Ярмолович Дарина Ігорівна
  8. Дмитрук Володимир Олегович
  9. Кондратюк Аліна  Василівна
  10. Мазурова Вікторія  Валеріївна
  11. Степуренко Ольга Іванівна
  12. Холодініна Марина Валентинівна
  13. Чиж Вікторія Вікторівна
  14. Жоган Інна Миколаївна
  15. Михальчук Юлія Олександрівна
  16. Стельмах Олег Володимирович
  17. Цицилюк Віта Леонідівна

2005 рік

Золота медаль

  1. Мельник Юлія Анатоліївна
  2. Захарченко Вікторія Вікторівна
  3. Коваленко Віталія Юріївна
  4. Поліщук Майя Володимирівна

Срібна медаль: Костик Віта Вікторівна

2006 рік

Золота медаль

  1. Вальчук Ольга Олегівна
  2. Прокофєва Олена Володимирівна
  3. Юзьвак Алла Юріївна
  4. Якимчук Лілія Юріївна
  5. Мазурова Надія Валеріївна

Срібна медаль: Броніцький Вадим Олегович

2007 рік

Золота медаль

  1. Волотівський Віталій Анатолійович
  2. Кравець Олена Петрівна

Срібна медаль: Бирко Оксана Володимирівна

2008 рік

Золота медаль

  1. Миронюк Марина Василівна
  2. Опанасюк Анна Ігорівна
  3. Никорич Тетяна Юріївна

Срібна медаль: Назаренко Андрій Миколайович

2009 рік

Срібна медаль

  1. Вальчук Інна Юріївна
  2. Прилуцька Альона Ігорівна

2010 рік

Золота медаль

  1. Вальчук Роман Олегович
  2. Заблоцька Ірина Юріївна
  3. Сичинська Марія Анатоліївна

2012 рік

Золота медаль

  1. Вегера Лілія Анатоліївна
  2. Ціхон Роман Сергійович

2013 рік

Золота медаль

  1. Богуш Тетяна Сергіївна
  2. Ісько Дарина Володимирівна
  3. Синиця Діана Вікторівна
  4. Данильчук Вікторія Валеріївна
  5. Ільніцький Володимир Леонідович
  6. КАлінчук Тетяна Юріївна
  7. Марчук Вікторія Сергіївна
  8. Опанасюк Микола Ігоревич
  9. Степанчук Олександра Сергіївна
  10. Яремчук Владислав Васильович
  11. Ящук Ірина Володимирівна

2014 рік

Золота медаль

  1. Говорадло Марина Володимирівна
  2. Горкун Лілія Сергіївна
  3. Голованова Юлія Сергіївна
  4. Данильчук Каріна Валеріївна

2015 рік

Золота медаль: Балюк Богдан Олександрович

Срібна медаль

  1. Рогаль Наталія Володимирівна
  2. Сінькевич Альвіна Анатоліївна
  3. Горкун Тетяна Володимирівна

2016 рік

Золота медаль —  Панченко Анастасія 

Срібна медаль — Ярованко Андрій 

2018 рік

Срібна медаль — Рудюк Ірина Вячеславівна