Святкування 100-річчя школи | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

Святкування 100-річчя школи

1971 року школа відзначала своє сторіччя. Чудового осіннього дня в парку біля школи зібралися майже всі жителі Андрушівки та гості, долі яких пов язані з першою школою. Люди різного віку обнімалися , цілувалися, сміялися, згадували своє дитинство, юність, вчителів, школу. На святі були присутні випускники першого випуску  десятих класів 1937 року випуску,  повоєнного 1941 року та інші.

Під сонцем виграє окраса парку фонтан, гримить музика шкільного оркестру. Телебачення проводить зйомку знаменної події. В парку біля школи панує атмосфера радості і гордості за навчальний заклад,  який об єднав усіх присутніх. Гостям свята роздавали пам ятні значки з силуетом школи і цифрою -100.

Та раптом все затихло. Звучить фанфари. На сцену-балкон виносять державний прапор та  стяг школи. Почесна президія займає свої місця. Звучить державний гімн. З доповіддю про історичний шлях та сьогодення школи  виступає директор Лялюшко Микола Минович. В своій промові  він відмітив, що школа дала знання  понад 2000 учнів. Багато з них продовжили навчання у вищих учбових закладах, стали кваліфікованими спеціалістами у всіх сферах народного господарства. Школа пишається своїми випускниками, які відданою працею на благо  Батьківщини прославили школу.

Присутніх вітали представники влади, почесні гості. Було зачитано листи, телеграми, привітальні листівки з усіх куточків Радянського Союзу.

Свято тривало до півночі. А схід сонця колишні учні зустріли в парку біля школи.

P. S. Про цей славний ювілей був знятий фільм за участю М. І. Слободяна. На жаль , сліди  його загубилися. Школа буде дуже вдячна за допомогу в пошуках реліквії.