2016 | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

2016

Після хліба найважливіша для народу – школа.

Дантон

145 років

– такий поважний вік має Андрушівська загальноосвітня школа № І.  11 листопада ведучі   Аханова Анастасія та Кондратюк Назар вітали  в актовій залі  всіх, хто завітав на свято «Школо, ти для кожного маленька батьківщина». А це і гості свята, і вчителі, і учні та батьки. Ідуть роки, десятиліття, а школа залишається  такою ж рідною і близькою для всіх своїх вихованців.

Відеоролик «Школа» ознайомив присутніх в залі з сьогоденням школи. Це  новітні технології, новий інтер’єр, це комп’ютерні класи,   сучасні   кабінети, бібліотека, спортзал, шкільна їдальня, спортивний майданчик. А ще це дружний, працьовитий і творчо мислячий колектив вчителів, батьків, учнів. Це колектив – шукач, який прагне до всього нового, прогресивного. Особливо приємно, що 16 випускників школи  нині працюють вчителями.

Святкові вітання лунали  від директора школи Мельника О.В., голови райдержадміністрації Дудара О.М.

145 рік народження школи співпав з створенням  нових вокальних колективів «Щасливі діти» та «Промінчики». Тож,  діти цих колективів з задоволенням приєдналися до святкових привітань з художніми номерами «Щасливі діти» та «Муха – веселуха». Вокально – хореографічну композицію «Рушники» дарував ансамбль «Карамельки», пісню «Допоки віримо – любимо» Юзипович Віка,    танці «Василина» — танцювальний колектив  «Перлинка», «Морячка» — «Забава», «Вальс» — учні 5-Б класу.

Святкові вітання з нагоди Дня народження школи лунали від випускниці 1974 року, а нині вчителя зарубіжної літератури Щесюк Л.П. Людмила Павлівна декламувала свій вірш «Хочу сказати слово про школу». Авторський вірш з збірки « Відлітають журавлі у вічність» читала Зіненко Анна. Цю збірку одиннадцятикласниця присвятила пам’яті загиблих в зоні АТО, а зокрема  Зайця О.Є. та Вальчука О.М.  Пісня  «Над землею тумани»  у виконанні батьківського колективу» Берегиня» 3-б класу та  хвилина мовчання – уклін всім тим, що перейшли межу вічності.

 А ще в цей день відбулася посвята в майбутні першокласники. Дипломи та подарунки вручили діткам директор школи Мельник О.В. та перші вчителі Пташник Н.Б. та Поліщук І.В. Одиннадцятикласники  побажали малятам, щоб школа стала для них другою домівкою, та подарували танок «Палала зірка».

На завершення свята свою вокальну майстерність демонстрував вчительський колектив «Зорецвіт», який вдало поєднує і щоденну працю і щиру любов до пісні.

               Заступник директора з виховної роботи Тетяна Ковалюк

img_20161111_131322img_20161111_141039