2017 | АНДРУШІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

2017

15 листопада 2017 року актовий зал школи зібрав гостей, вчителів, учнів та батьків на святковий концерт, присвячений Дню народженню школи (146 років).
Відлік досягнень людини починається зі школи: спочатку з Букваря, з першої написаної літери, до атестату про середню освіту. Школа знайомить, розповідає, допомагає, навчає, виховує, сіє «розумне, добре, вічне». Школа – це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій.
Кожна школа має свої традиції, своє минуле. В святковій залі вкотре зібралися ті хто вчив, і ті, яких вчили, щоб відсвяткувати День народження  ніколи не старіючої Андрушівської першої школи.
   З святковими вітаннями виступив директор школи Мельник О.В. Олександр Вадимович привітав присутніх в залі з святом, побажав удачі, світлого майбутнього, творчого піднесення вчителям, та вручив  Подяки, Грамоти кращим класним колективам і учням. А ще наголосив, що наші вчителі – це легенда школи, це ті люди, які гідні найкращого. Сьогодні педагогічний колектив школи складається з 48 вчителів. З них п’ять – «Відмінники освіти», тринадцять – мають звання «Старший вчитель», двадцять два – вищу кваліфікаційну категорію.
У шкільний світ нас ведуть родинне тепло і затишок. Вони оберігають нас, несуть мир і злагоду. Тому в День народження школи особливі слова подяки линули на адресу батьків. Без їх постійної підтримки школа не жила би повноцінним життям. Це вони підтримують школу морально, матеріально і творчо. Вперше на шкільній сцені виступав вокально – хореографічний колектив батьків 2-А класу (Ткачук О.В.)  «Горлиця». У їх виконанні прозвучала  пісня «Моя країна» та був виконаний танок «Мамина калина». Бурхливими оплесками присутні в залі зустрічали відомий вже батьківський  колектив 4-Б класу (Максимчук С.В.) «Берегиня». Вчительська вокальна жіноча група «Зорецвіт» (керівник Говорадло І.Б.) вітали школу піснями «Святкова» та «За вроду дякую батькам». Шквал оплесків визвав чоловічий вокальний колектив «Оберіг». Випускниця 1974 року, а нині вчитель зарубіжної літератури Щесюк Л.П. прочитала авторський вірш. А учні її класу (7-Б) виконали пісню «Калина» автором слів якої є Людмила Павлівна під музичний супровід Пасічнюк К.В.
Окрасою свята стали танцювальні колективи «Забава» (керівник Климчук Л.С.) та «Барбарики»  (керівник Пташник Н.К), вокальне  тріо в складі  Рудик О.С., Ляшук О.С., Длогуш І.М., дует дев`ятирічного  братика  Сергійка  та сестрички – вчителя початкових класів – Рудик Олександри Сергіївни.   В залі лунали пісні у виконанні Онищук Іванни, Юзипович Віки. Святкову програму вели Семенюк Ваня та Ткачук Марина – учні 4 класу.
Тож нехай і надалі в нашому світлому домі панують незламний дух творчості, затишку, невмирущої материнської любові та пошуку високих моральних ідей .
IMG_5173IMG_5189IMG_5172IMG_5204IMG_5212IMG_5209image
В цей день відбулося шкільне самоврядування. Учні 8-11 класів побували в ролі вчителя і кожен з них відчув та пережив цікаву, клопітку, але нелегку роботу цієї професії.

IMG_5159IMG_5162